top of page

BIOMATCH FITTING

POUŽÍVÁTE JEŠTE STÁLE ZASTARALOU TECHNOLOGII ?

Švihová hmotnost (swingweight) byla vyvinuta ve 20. letech 19tého století pro hole s dřevěnými shafty (přesněji z bílého ořechu). Tento systém se používá až do dnešních let. Je založený na těžisti dřevěné hole a nutí Vás se naučit různé švihy s různými holemi.

Tato metoda měření generuje  irelevantní informace, není založená na fyzických vlastnostech hole. Je to statická hodnota. Váš švih je oproti tomu dynamický. Od roku 2003 je na trhu vylepšená metoda vyvažování zvaná MOI matching,  vynalezená Tomem Wishonem, mistrem v oboru. A od roku 2018 je tu i BioMatch. Haida Golf Lab je jediné studio v České republice, které tuto převratnou technologii nabízí.

bopmatch.jpg

CHTĚLI BYSTE SI ZVÝŠIT PŘESNOST RAN AŽ O 60% ?

Pokud je odpověď ano, tak BioMatch je tu pro Vás.

BioMatch nabízí  snadné zlepšení hry každému  tím, ze vyváží  hráčovy hole tak, aby byly co nejvíce sladěny k biomechanickému profilu hráče. Tím získá zpátky přesnost a vzdálenost o kterou ho hole vyvážené pomocí zastaralé švihové hmotnosti připravily.  Tato revoluční metoda se dá aplikovat na jakoukoliv sadu holí, novou i starou.

biomatch.jpg

JAK TO FUNGUJE ?

Patentovaný algoritmus vytvoří  model hráče švihajícího s každou z jeho holí, čímž určí optimální váhu pro každou hůl.  Cílovou váhu dosáhneme přidáním specifických závažíček do shaftu na konci každé hole. Buď přes a nebo pod grip.   BioMatch je posledním krokem v procesu fittingu holí. Třešňička na dortu.

Poté, co jsou závažíčka nainstalována, hráčova hra se snadno zlepší, jelikož on či ona má od tohoto momentu pouze jeden swing, který je potřeba dostat do podvědomí. Studie dokazují, že čím více se trénuje s jednou holí, tím více se další hole zhoršují. BioMatch toto kompletně odstraňuje. Manipulování s holí během švihu je od tohoto momentu nežádoucí a nedoporučuje se. Tato metoda umožňuje výrazně lepší přesnost a lehce zvýšenou vzdálenost hráčům rozličných úrovní. BioMatch je pro každého hráče, kterému záleží na snížení počtu ran a chce si vylepšit  zážitek ze hry.

bottom of page